Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Polecamy zakup jubileuszowej kolekcji wydanej z okazji jubileuszu 250-lecia lokacji miasta Andrychowa przypadającego na 2017 rok.
W skład jubileuszowej kolekcji wchodzą:

Zestaw do korespondencji – Jubileuszowa Papeteria to oryginalny zestaw zapakowany w ozdobną teczkę!
Komplet zawiera:
– kopertę z nadrukiem
– papier listowy (10 arkuszy, format A5)
– kartkę pocztową
– znaczek pocztowy
Cena: 17,00 zł

Znaczek Okolicznościowy dla wszystkich kolekcjonerów, którzy pragną uzupełnić swoją kolekcję o ten wyjątkowy egzemplarz. Znaczki są w obiegu pocztowym.
Cena: 2,60 zł

„Legenda Andrychowska o kocie czarnym jak noc” historyjka dla dzieci. Do barwnie ilustrowanej książeczki (autorem rysunków jest Andrzej Czaderna ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej) dołączono audiobook – andrychowską legendę czyta Piotr Fronczewski, autorem muzyki jest Maciej Muraszko.
Cena 27,00 zł

Płyta zespołu BIG CYC „Jesteśmy najlepsi”
20 marca w Andrychowie rockowy zespół Big Cyc uczestniczył w nagraniu teledysku do utworu „Jesteśmy najlepsi”…W teledysku przewijają się zdjęcia z Andrychowa oraz nie mniej pięknych okolic.
Cena 35,00 zł

Książka „Bobrowscy z Andrychowa. Historie zwykłe i niezwykłe” wydanie II
Jadwiga Janus – od zawsze andrychowianka. Pasjonatka podróży, w której z perspektywy odległych lądów zrodziła się fascynacja lokalną historią i urodą tutejszych krajobrazów.
Od lat dzieli się swoimi refleksjami na łamach „Nowin Andrychowskich”. Życzliwość Czytelników dała jej odwagę do zebrania historii rodziny hrabiów Bobrowskich w ciekawą i bogato ilustrowaną książkę.
Cena 45,00 zł

Jubileuszowa kolekcja dostępna w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie oraz w Butiku Artystycznym Rynek Sztuki