Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

 

 

Od lutego 2013 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie działa Kino Studyjne Świadomego Widza realizujące zasadę misji edukacyjnej i rozrywkowej. CKiW nawiązało współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Filmową Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi.

 

Dla rodziców chcących spędzić z dziećmi wspólny weekend proponujemy filmowe seanse dla milusińskich z cyklu „Mama, Tata i Ja”. Andrychowskie Kino Studyjne Świadomego Widza, dysponując profesjonalnym sprzętem oraz dogodną lokalizacją (centrum miasta, ul. Szewska 7), jest miejscem realizacji profesjonalnych szkoleń z zakresu animacji kulturalno-społecznej, zapewniając równocześnie zaplecze edukacyjne dla szkół w ramach projektów edukacyjno-multimedialnych.


Polecamy wynajem sali w celu zorganizowania:

 

- kursu lub szkolenia dla firm

- spotkania biznesowego

- małej konferencji

- prezentacji produktów

- seansu filmowego dla grupy zorganizowanej.

 

Ponadto oferujemy wynajem sali na wyłączność.

 

Klimatyzowana sala kinowa wyposażona jest w: 50 miejsc siedzących, dostęp do internetu, rzutnik, laptop oraz profesjonalne nagłośnienie.

 

Kontakt:
KINO STUDYJNE ŚWIADOMEGO WIDZA

Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7

tel. 33 875 3105, 512 442 918, 530 474 008
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.