Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Szanowni Państwo,

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych na maj i czerwiec br. większych imprez kulturalnych w Andrychowie, zatem BAJKOLANDIA oraz DNI ANDRYCHOWA nie odbędą się.

Ponadto informujemy, iż wszystkie placówki kulturalne CKiW w Andrychowie pozostają nieczynne do odwołania (wyjątkiem jest KASA w MDK w Andrychowie – dot. zwrotu biletów, szczegóły poniżej), tym samym wszystkie zaplanowane na kwiecień wydarzenia kulturalne a także zajęcia stałe, które odbywały się w naszych oddziałach zostały odwołane.

Tutaj – na naszej głównej stronie internetowej – na bieżąco przedstawiamy Państwu wszelkie aktualizacje oraz podajemy inne ważne informacje dotyczące obecnej działalności CKiW w Andrychowie.

Uwaga!

KASA W MDK W ANDRYCHOWIE PRZY UL. SZEWSKIEJ 7 CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ.: 8.00 – 15.00 (dot. zwrotu biletów).

Zwroty biletów zakupionych w KASIE MDK W ANDRYCHOWIE przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, jednak kontakt został ograniczony wyłącznie do formy elektronicznej, telefonicznej a także korespondencji tradycyjnej.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie z siedzibą przy ul. Starowiejskiej 22 b:

• tel.: 33 875 26 28, tel./faks 33 875 39 45 (kontakt w godz.: 8.00 – 14.00)

• e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich osób prosimy o dostosowanie się do podjętej decyzji i podanych zaleceń, które obowiązywały będą do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy!