Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

W związku z czasowym zamknięciem naszych placówek kontynuujemy aktywność w Internecie!

Od początku wprowadzenia obostrzeń zachęcamy Was abyście pozostawali w stałym kontakcie z andrychowską kulturą – w sieci. Liczby dotyczące oglądalności naszych realizacji pokazują, że Wasze zainteresowanie jest bardzo duże – bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszej pracy. Dziękujemy! W wolnych chwilach śledźcie nadal nasze profile w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, kanał You Tube). Tam nieprzerwanie oferujemy artystyczne pomysły naszych instruktorów w ramach warsztatów „E-dekoratorni” (wszystkie odcinki są dostępne bez ograniczeń i możecie do nich sięgać cały czas). Ponadto na naszej stronie www.facebook.com/kulturaandrychow: prezentujemy twórczość lokalnych artystów, zamieszczamy bieżące informacje, angażujemy naszych fanów do podejmowania różnych działań (np. do dzielenia się wspomnieniami z imprez kulturalnych w Andrychowie sprzed lat), publikujemy ciekawostki, a także udostępniamy ciekawe kulturalne wydarzenia on-line z całego kraju!

Bądźcie z nami na bieżąco, chętnie gościmy wirtualnie w Waszych domach i z niecierpliwością czekamy żeby znów spotkać się z Wami w „realu”!

Zespół CKiW w Andrychowie

#zostańwdomu

Bądź z kulturą on-line:

www.archiwum.kultura.andrychow.eu
www.facebook.com/kulturaandrychow
www.instagram.com/kulturaandrychow