Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

 

Wyniki XV Gminnego Konkursu Piosenki dla Przedszkolaka „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W KRÓLESTWIE BAJEK” on-line!

Przesłuchania nagrań konkursowych odbyły się 7 kwietnia 2021 r. w Wiejskim Domu Kultury im. R. Prystackiego w Zagórniku. Po obejrzeniu i wysłuchaniu nagrań z prezentacjami 39 wykonawców w dwóch grupach wiekowych, Jury w składzie:

Kinga Piesko – absolwentka Animacji Społeczno-Kulturalnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, instruktor kulturalno-wychowawczy Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, instruktor grupy wokalno-aktorskiej w Sułkowicach-Łęgu oraz Grupy Teatralnej JAKA? w Wiejskim Domu Kultury w Targanicach;

Jerzy Górka – instruktor kulturalno-wychowawczy Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, perkusista, założyciel i lider zespołu Jerzy Górka Artkiestra, instruktor nauki gry na perkusji;

Andrzej Wojtal – instruktor zajęć nauki gry na pianinie i gitarze w placówkach Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, muzyk, aranżer, student Diecezjalnego Studium Muzyki Kościelnej w Bielsku-Białej,

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I grupa wiekowa (dzieci w wieku 3 – 4 lata):

I miejsce: Zofia Sanak – Przedszkole nr 5 w Andrychowie

II miejsce: Łucja Maśka – Przedszkole „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu

III miejsce: Karina Karcz – Przedszkole im. Jana Pawła II w Andrychowie

III miejsce: Jan Zięba – Przedszkole przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu

Wyróżnienia:

Nina Ficek – Przedszkole nr 1 w Andrychowie

Bianka Zachura – Przedszkole przy PSP SPSK w Brzezince

Anna Zielińska – Przedszkole nr 1 w Andrychowie

Zofia Ławeczka – Przedszkole im. Jana Pawła II w Andrychowie

Agata Jasiak – Przedszkole przy SP nr 2 w Andrychowie

II grupa wiekowa (dzieci w wieku 5 – 6 lat):

I miejsce: Nadia Płonka – Przedszkole nr 5 w Andrychowie

I miejsce: Liliana Kowina – Przedszkole przy PSP SPSK w Brzezince

II miejsce: Maja Seremet – Andrychów (zgłoszenie indywidualne)

II miejsce: Antonina Kołaczyk – Przedszkole nr 5 w Andrychowie

III miejsce: Marta Rajda – Przedszkole przy ZSS w Inwałdzie

III miejsce: Alicja Łysoń – Przedszkole nr 5 w Andrychowie

Wyróżnienia:

Zofia Chrapkiewicz – Przedszkole „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu

Kornelia Karcz – Przedszkole im. Jana Pawła II w Andrychowie

Anna Balon – Przedszkole przy SP nr 2 w Andrychowie

Bartłomiej Rzeszowski – Przedszkole przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu

Olga Trzaska – Przedszkole przy ZSS w Inwałdzie

Organizatorzy postanowili przyznać nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników Konkursu. Upominki otrzymują:

Agata Miodońska – Przedszkole nr 5 w Andrychowie, Martyna Pierzak – Przedszkole „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu, Patrycja Gawęda –Przedszkole przy SP nr 2 w Andrychowie, Anna Tomiczek – Przedszkole przy ZSS w Inwałdzie, Lena Rajda – Przedszkole nr 4 w Andrychowie, Oliwia Dudzik – Przedszkole przy ZSS w Inwałdzie, Michał Dąbek – Przedszkole im. Jana Pawła II w Andrychowie, Kacper Bandoła – Przedszkole nr 1 w Andrychowie, Julia Rusek – Przedszkole nr 1 w Andrychowie, Lena Masiuk – Przedszkole nr 5 w Andrychowie, Bartłomiej Porębski – Przedszkole „Bajkowy Zakątek” w Sułkowicach-Łęgu, Zuzanna Grocka – Przedszkole przy SP nr 2 w Andrychowie, Milena Polak – Przedszkole przy ZSS w Inwałdzie, Zofia Marek – Przedszkole przy ZSS w Inwałdzie, Wiktor Jamborski – Przedszkole im. Jana Pawła II w Andrychowie, Maja Talar – Przedszkole przy ZSS w Sułkowicach-Łęgu, Zofia Wróbel – Przedszkole przy PSP SPSK w Brzezince, Alicja Dziob – Przedszkole przy SP nr 2 w Andrychowie.

Ponadto jurorzy postanowili przyznać nagrodę Grand Prix za oryginalną interpretację utworu, wyjątkową muzykalność oraz osobowość sceniczną dla Karoliny Kołaczyk z Przedszkola nr 5 w Andrychowie (uczestniczka II grupy wiekowej).

Jurorzy i organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom Konkursu. Składają również gorące podziękowania rodzicom i nauczycielom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jego realizacji.

Organizator: CKiW w Andrychowie / Wiejski Dom Kultury w Sułkowicach-Łęgu

Patronat medialny: Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie