logoCentrum Kultury i Wypoczynku
w Andrychowie

O nas

Naszą misją jest sprawić, by kultura stała się ważną częścią życia mieszkańców gminy Andrychów. Organizujemy i zachęcamy do udziału w wydarzeniach kulturalnych, ale przede wszystkim inspirujemy tworzenie kultury.

Dzięki wsparciu samorządu, lokalnej społeczności a także naszych partnerów z zagranicy chcemy naszą pracą pokazać Andrychów od jak najlepszej strony w Polsce i zjednoczonej Europie.

 

Centrum Kultury i Wypoczynku to samorządowa instytucja kultury Gminy Andrychów powołana do życia decyzją Rady Miejskiej w 1991 roku. Prawie wszystkie wydarzenia kulturalne i nie tylko kulturalne w naszej okolicy są organizowane, współorganizowane bądź wspierane przez naszą firmę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty domów kultury, świetlic i klubów. Proponujemy koncerty, spektakle, wystawy, spotkania, prelekcje ale także warsztaty, koła zainteresowań, zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Zachęcamy do udziału w imprezach plenerowych.

W naszych strukturach funkcjonują : samorządowy miesięcznik „Nowiny Andrychowskie” oraz lokalne „Twoje Radio Andrychów”.

Zachęcamy do wspierania naszych działań.

Jesteśmy dumni z faktu, że tak wiele firm, instytucji i osób prywatnych traktuje wspieranie kultury jako istotny element kreowania wizerunku własnego i własnej firmy.

Prowadzimy także działaność komercyjną, a wszystkie zarobione pieniądze służą poszerzeniu naszej oferty kulturalnej.

Zapraszamy!

Załoga CKiW

Pobierz nasze logo :

 

Plik cdr :

Plik jpg :


Menu :

 

Sponsorzy :

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie (C) 2009