Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Akcja zimowego wypoczynku dla dzieci pod hasłem „WYJAZDOWO – ODJAZDOWO!”, zorganizowana przez placówki wiejskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, dobiegła końca. Wspomnienia z licznych wyjazdów pozostaną jednak na długo w pamięci uczestników tej akcji. Każdy mógł bowiem znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego.

Duże wrażenie na zwiedzających wywarło Multimedialne Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach oraz Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dla zainteresowanych podróżami ciekawą propozycją były warsztaty „Tajemnice Dalekiej Japonii” w Krakowskim Centrum Legend oraz pobyt w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Wielbiciele zajęć manualnych i artystycznych mogli wykorzystać swoje umiejętności w czasie spotkania podsumowującego obchody Roku Oskara Kolberga w MDK w Andrychowie. Dla miłośników mocnych wrażeń również nie zabrakło propozycji, zapewne dostarczyły ich liczne atrakcje w Rodzinnym Parku Rozrywki „EnergyLandia” w Zatorze, Parku Wodnym w Krakowie oraz Sali Zabaw „Kraina Kropka” w Bielsku-Białej. Ogółem w wyjazdach udział wzięło ponad 300 dzieci z naszej gminy.

Ponadto w ramach akcji „FERIE 2015” w placówkach gminnych CKiW zorganizowano stacjonarne zajęcia animacyjne, wyjazdy na basen, do kina oraz inne formy wypoczynku dla dzieci i młodzieży z gminy Andrychów.