Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprosiło mieszkańców miasta i gości naszej gminy na KONCERT GWIAZD | FABRYKA MUZYKI DISCO THOMAS ANDERS & MODERN TALKING BAND oraz DANZEL. Impreza odbyła się 18 KWIETNIA 2015 ROKU w godzinach od 20.00 do niemal 23.00 w Hali pofabrycznej terenów przemysłowych Andorii-Mot w Andrychowie (ul. Krakowska)

To była kolejna, nieszablonowa impreza kulturalna w naszym mieście, o której długo będzie się mówiło! Nierzadko przecież zdarzają się u nas koncerty gwiazd światowych scen muzycznych! W hali pofabrycznej Andorii-Mot w Andrychowie, na początku Danzel z parą ognistych tancerek, a następnie Thomas Anders i Modern Talking Band podgrzali atmosferę w mieście o kilka stopni!

W repertuarze Danzela nie zabrakło jego światowego hitu "Pump It Up!". Energetyczny, widowiskowy, godzinny koncert był wstępem do występu gwiazdy wieczoru - Thomasa Andersa, który wraz z zespołem Modern Talking Band zagrali kilkanaście hitów, wśród których co najmniej kilka znalazło się przed laty na światowych listach przebojów.

"China in her eyes", "Stay with me", "You are not alone", "Sexy lover" to tylko kilka z nich! Na zakończenie koncertu piosenkarz zostawił największe hity niemieckiego duetu dance'owo/popowego - Modern Talking "Cheri, cheri lady" i "You're my heart. You're my soul".

Ich hity nadal goszczą w rozgłośniach radiowych i na parkietach. W hali pofabrycznej Andorii-Mot publiczność bawiła się przez niemal 3 godziny!

Organizatorem koncertu było Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, które z pomocą sponsorów kolejny raz zorganizaowało niestandardową imprezę kulturalną dla mieszkańców i gości Gminy Andrychów.  To ostatni koncert w starej, pofabrycznej hali, która jak niewiele tego typu obiektów w Polsce gościła w swoich progach dwie, skrajnie różniące się od siebie imprezy kulturalne.

Świetnie spisali się realizatorzy dźwięku i oświetlenia! Zapraszamy do obejrzenia galerii foto z koncertu!

Foto: Jarosław Skupień

THOMAS ANDERS I MODERN TALKING BAND

Modern Talking to legendarny niemiecki duet, który w latach 80. tworzył muzykę dence/pop. Najpopularniejszymi hitami duetu są: „You're My Heart, You're My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „You Can Win If You Want”, „Geronimo's Cadillac” czy „Atlantis Is Calling”. Obecnie większość członków zespołu (chórzyści) koncertuje z Thomasem Andersem jako Modern Talking Band.

Thomas Anders. Pierwszy występ sceniczny Artysta zaliczył jako siedmiolatek, a dziewięć lat później udało mu się zdobyć już pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel ukazał się w 1980 roku i nosił tytuł „Judy”. W 1983 roku zmieniło się jednak wiele – Thomas przeszedł pod producenckie skrzydła Dietera Bohlena i na pozytywne efekty współpracy tego duetu nie trzeba było długo czekać. Na początku 1985 roku pierwszy wielki przebój Modern Talking trafił do radia i telewizji, a następnie podbił światowe listy przebojów. „You’re My Heart, You’re My Soul” otworzył Thomasowi drzwi do wielkiej kariery, a zespół Modern Talking stał się znaną na całym świecie marką. Następnie powstawały kolejne hity „Cheri, Cheri Lady”, „Brother Louie” i inne.
Kolejno zespół zawiesił działalność a Thomas Anders rozpoczął pracę nad pierwszym solowym albumem. „Different” ukazał się w 1989 roku i pokazał Artystę zupełnie innego niż ten, którego fani znali z Modern Talking.

Nowy wizerunek i znacznie spokojniejsza muzyka. W 1994 roku odnowiony został kontakt z Dieterem Bohlenem i najpopularniejszy niemiecki duet wszechczasów wznowił działalność. W roku 1998 album „Back For Good” sprzedał się na całym świecie w 10-milionowym nakładzie i zasypał zespół lawiną złotych i platynowych płyt oraz różnych nagród muzycznych. Wszystkich płyt sprzedano na całym świecie ponad 125 milionów. Drugi okres działalności Modern Talking potrwał dłużej niż pierwszy – panowie występowali razem przez ponad 5 lat wydając co roku premierowy album. W czerwcu 2003 Dieter Bohlen nieoczekiwanie ogłosił koniec działalności grupy. Na fonograficzną aktywność Thomasa nie trzeba było tym razem długo czekać. Już w październiku 2003 Thomas wydał singiel „Independent Girl”, a kilka miesięcy później w sklepach pojawił się album „This Time”, „Songs Forever”. W ostatnich latach Thomas Anders współpracował m.in. z inną legendą lat 80. – Sandrą. W zeszłym roku odniósł też wielki sukces ze swoim albumem „Strong”. W Moskwie nagrane zostały dwa teledyski do piosenek „Why Do You Cry” i „Stay With Me” mające promować nowy album. W samej Rosji rozeszło się ponad 300.000 egzemplarzy płyty.

DANZEL

Pochodzi z Belgii. Doskonały wokalista oraz multiinstrumentalista, promujący muzykę pop i dance. W 2004 roku zadebiutował utworem: „Pump It Up”. W bardzo krótkim czasie pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy, co dało Artyście dużą popularność. Na swoim koncie ma trzy wydane albumy, z których pochodzą znane przeboje: „Pump It Up”, „You Are All Of That”, „Put Your Hands Up”, „My Arms Keep Missing You”, „You Spin Me Round”, „Jump”. Jego płyty wydawane są w całej Europie.


Doceniany, wyróżniany, nagradzany na festiwalach wysokiej rangi, tj. MTV MUSIC AWARDS w Rosji w 2005 roku. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS 2005 jako najlepszy zagraniczny Artysta. Danzel jest jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są ciągle grane przez DJ-ów na całym świecie.

Nowe aranżacje wielkich hitów DANZEL'a, wykonywane były w towarzystwie tancerek.

 

 

Patronat Honorowy 

 

 

Sponsor Główny Koncertu:


Sponsorzy Koncertu:

 

 
 

 

Partnerzy Koncertu:

 

   
   

 

 

 

Patroni medialni