Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Pomimo, że wakacje dobiegły końca placówki wiejskie CKiW przypomniały dzieciom, że koniec sierpnia to nadal czas aktywnego wypoczynku. Zainteresowani skorzystali z licznych propozycji, m.in.: kąpieli w basenach w Andrychowie i kąpieliskach Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego „Kocierz”, przejażdżek konnych i zabaw w Stanicy „Hucuł” w Sułkowicach-Łęgu, atrakcji Parku Linowego w Ośrodku „Czarny Groń” w Rzykach-Praciakach czy rozrywki w Parku Miejskim i Sali Zabaw Sylandia w Andrychowie.

Niektórzy woleli warsztaty artystyczne, gry, turnieje i akcje animacyjne na terenie rodzimych placówek. Ogromnym powodzeniem cieszyło się Indiańskie Piżama Party zorganizowane z noclegiem w Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie. Organizatorzy pragną podziękować za wsparcie właścicielom Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego „Kocierz” oraz Panu Witowi Ziółkowskiemu. No cóż... jeszcze tylko dziesięć miesięcy i znowu wakacje!