Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Pogoda podczas zaplanowanej na 12 września 2015 r. II edycji Andrychowskiego Babiego Lata była wyjątkowa! Oprócz niemal idealnej letnio-jesiennej aury na gości czekało szereg atrakcji. Przygotowaliśmy stoisko, na którym można było spróbować jesiennych Smaków Andrychowa. Smakowały Wm nasze prażonki? :) Były też warsztaty artystyczne dla dzieci, a swoje stoisko zaprezentował również butik artystyczny - Rynek Sztuki. Imprezie towarzyszyło też wiele stoisk gastronomicznych. Koncerty muzyczne przeplatały się z audycjami w realu, prowadzonymi przez redaktorów Twojego Radia Andrychów. Impreza była jednocześnie jubileuszem - dziesiątą rocznicą założenia Twojego Radia Andrychów - bardzo popularnej, lokalnej stacji radiowej mającej wielotysięczną, stale rosnącą grupę stałych słuchaczy.

Imprezę zorganizowano na parkingu Oddziału Urzędu Celnego w Andrychowie. Od godziny 16.30 z minuty na minutę plac zaczął zapełniać się mieszkańcami Andrychowa i gośćmi naszej gminy. Przybyłych na koncerty i jubileusz TRA powitał Marek Nycz - redaktor naczelny Nowin Andrychowskich i Robert Fraś - dziennikarz Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów.

Oprócz antenowych wspomnień i przedstawienia wszystkich redaktorów tworzących audycję radiową (Roberta Frasia, Marty Paczyńskiej, Józefa Mrzygłoda i Jarka Szklarczyka) na przybyłych czekały nagrody i prezenty od sponsorów. Na scenie tego popołudnia zaprezentowały się zespół Impressed, który przebojowo zaprezentował covery najlepszych polskich i zagranicznych artystów.

Pomiędzy koncertami występujących na scenie zespołów przekazano nagrody ufundowane przez sponsorów za udział w konkursach organizowanych na antenie Twojego Radia Andrychów. Jednym ze współorganizatorów konkursów była Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan - bardzo znana i lubiana lokalna sieć sklepów, która nastawiona jest nie tylko na biznesowe działania, ale też - aktywnie współuczestniczy w życiu lokalnej społeczności.

Można zastanawiać się nad fenomenem popularności dużych imprez masowych w Andrychowie, oraz ogromnej frekwencji im towarzyszącej. Odpowiedź jest jednak prosta i oczywista. Pierwszy bardzo ważny czynnik to pogoda, drugi - nie mniej ważny to fakt, że zapraszamne zespoły są odpowiedzią na głosy słuchaczy Twojego Radia Andrychów, którzy aktywnie uczestniczą w audycjach.

To właśnie dzięki takim sygnałom słuchaczy w Andrychowie pojawiła się w sobotnie popołudnie Teresa Werner, oczekiwana przez bardzo liczną publiczność zgromadzoną na placu. Prawie dwugodzinny koncert wokalistki zakończył się wielkimi owacjami przy zachodzącym słońcu i wieloma bisami, podczas których (jak zresztą w czasie całego koncertu) publiczność śpiewała piosenki wraz z przemiłą artystką, mającą niezwykle dobry kontakt z publicznością.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był występ zespołu Boys, który zaprezentował swoje sztandarowe hity i covery z lat 90-tych ubiegłego wieku. Na zakończenie wieczoru odbyła się ogromna dyskoteka pod chmurką prowadzona przez DJ Aleksandra Gortata.

Kolejne nowe i ciekawe miejsce na mapie miasta, które ze względu na dostępność parkingów i położenie nadaje się bardzo dobrze na organizowanie tego rodzaju - dużych imprez pod chmurką!

Twojemu Radio Andrychów życzymy kolejnych świetnych audycji i upragnionej koncesji na FM - która pozwoli na dotarcie przez nich do jeszcze większej grupy słuchaczy, oraz zdecydowanie poprawi jakość transmitowanego sygnału a także jego dostępność. Warto inwestować w lokalne media. Nowiny Andrychowskie i Twoje Radio Andrychów są w chwili obecnej szczególnie popularnym i chętnie wybieranym źródłem lokalnych informacji.

Pięknie dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom przedsięwzięcia!

Czas na megagalerię foto!

 

Patronat Honorowy

 

Sponsorzy:

 

Sponsorzy wspierajacy:

 

 


Partnerzy

 


Patronat medialny: