Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Grupa Teatralna JAKA? powstała w 2008 roku w Domu Kultury w Targanicach w pomieszczeniach „starego magla”, a obecnie w jej skład wchodzą: Aldona Zawada, Karolina Buda, Kinga Rusinek, Justyna Gajczak i Anna Kolber. Akompaniament i aranżacje utworów przygotowuje Dariusz Wilk – absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz instruktor CKiW w Andrychowie.

jaka jaka

Grupa pracuje także pod kierunkiem Kingi Piesko – absolwentki Animacji społeczno-kulturalnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz instruktora w Domu Kultury w Targanicach. Grupa stworzyła przez te lata kilkanaście autorskich projektów teatralnych i muzycznych. W jej wykonaniu można było zobaczyć spektakle: „Oddaj mi-sie!”, „Wysokie obcasy”, „Klaks(ON)”, „W starym kinie”. Spektakle te były gorąco przyjęte przez publiczność i otrzymały nagrody na ogólnopolskich przeglądach artystycznych (m. in. wyróżnienie, nagroda aktorska, nagroda specjalna na Ogólnopolskim Otwartym Festiwalu Teatrów Amatorskich ODEON 2011 i 2012). Ponadto uczestniczki Grupy Teatralnej JAKA? zdobywają indywidualne nagrody w konkursach wokalnych na terenie całego kraju (m. in. I nagroda i wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Turystycznej PIOSTUR GOROL SONG w 2010 r., klasyfikacja i występ na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2010 r., I miejsce w OKR w eliminacjach centralnych we Włocławku w 2012 r., wyróżnienie w Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie w 2012 r.) Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokonaniami Grupy pod adresem www.zespoljaka.wordpress.com/osiagniecia/

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem Video z XV Konkursu Wokalnego “Pamiętajmy o Osieckiej” Warszawa 30.09.2012.

{youtube}UJpIWeev7M8{/youtube}

Firmy i osoby zainteresowane współpracą i finansowym wsparciem działań Grupy Teatralnej JAKA? prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wiejski Dom Kultury
Targanice
ul. Floriańska 2
34- 120 Andrychów
tel. 33 875 12 25
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.