Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Sukces uczestniczek Grupy Teatralnej „JAKA?” w 59 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim podczas eliminacji powiatowych w Wadowicach! W eliminacjach powiatowych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Wadowicach , który odbył się 28 lutego 2014roku, zaprezentowało się 25 osób. Dziewczęta z Grupy Teatralnej JAKA?” z Wiejskiego Domu Kultury w Targanicach nie pozostawiły żadnych złudzeń pozostałym uczestnikom OKR z naszego powiatu. Wszystkie zostały nagrodzone lub wyróżnione i otrzymały kwalifikacje do kolejnego etapu – Eliminacji Rejonowych OKR w Krakowie.

Największym jednak wyróżnieniem były dla nich słowa uznania z ust jurorów: Krystyny Hussak – Przybyło, Katarzyny Groniec, Mateusza Dewery oraz ogromna przyjemność wysłuchania pięknego recitalu Kasi Groniec w kameralnej sali Wadowickiego Centrum Kultury.

Poniżej prezentujemy wyniki Konkursu:

TURNIEJ RECYTATORSKI młodzież ponadgimnazjalna:

  • MICHAŁ SIKORSKI - I NAGRODA - I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
  • MARTA OCZKOWSKA - II NAGRODA - Dom Kultury w Targanicach
  • JUSTYNA GAJCZAK - III NAGRODA - Dom Kultury w Targanicach

dorośli:

  • JANUSZ BĄK - I NAGRODA
  • ALDONA ZAWADA - II NAGRODA - Dom Kultury w Targanicach

TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ

  • ALDONA ZAWADA - I NAGRODA - Dom Kultury w Targanicach
  • ANNA KOLBER - WYRÓŻNIENIE - Dom Kultury w Targanicach.

Przesłuchania na etapie rejonowym organizuje Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie w dniach 17 i 18 marca 2014r. Są to kwalifikacje do etapu wojewódzkiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie w dniach 28 i 29 kwietnia 2014r.

Trzymamy kciuki za dziewczyny!