Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Szkolenie "Obywatel - Podmiotem naszych działań. Fabryka Projektów” dla animatorów kultury, liderów lokalnych i animatorów społeczności lokalnych oraz liderów organizacji pozarządowych i obywatelskich. Prowadzi: Jerzy Andrzej Nazaruk – kulturoznawca. Praktyk. Data szkolenia: 13-14.05.2014 r., godz. 9:30 – 16:00, Miejsce szkolenia: Miejski Dom Kultury  w Andrychowie - Sala Kinowa

W ramach szkolenia prowadzący zapozna Państwa z zagadnieniami:

Praca metodą projektu
Uzasadnienie podjęcia tematu
Strategia - Program - Projekt - Wniosek
Dotacja - Współrealizacja - Grant promocyjny - Sponsoring
Składowe elementy wniosku - wyjaśnienie teoretyczne
Praktyczne wykonanie poszczególnych części konkretnych wniosków
Wykres Gantta

W ramach szkolenia uzyskają Państwo odpowiedź na pytania:

Co w Twojej pracy można zrealizować metodą Projektu?
Jakie informacje należy brać pod uwagę planując podjęcie działań projektowych?

I dzień: "Obywatel - Podmiotem naszych działań"

9:30 - 10:30. Diagnoza społeczna.
11:00 - 12:30. Strategia - Program - Projekt - Wniosek; Dotacja - Współrealizacja - Grant promocyjny - Sponsoring
13:00 - 16:00. Praca metodą Projektu. (a) Uzasadnienie podjęcia tematu, (b) Cel – sposób generowania celów działania, (c) Budowa zespołu projektowego (d) Budżet i inne zasoby niezbędne do realizacji projektu, (e) Wykres Gantta (f) Realizacja zadań, partnerstwa w realizacji, (g) Ewaluacja.


II dzień: „Fabryka Projektów”

09:30 – 16:00 Składowe elementy wniosku - Wyjaśnienie teoretyczne i jednocześnie praktyczne wykonanie poszczególnych części konkretnych wniosków.

W przerwach bufet kawowy / lunch.

Prowadzenie: Jerzy Andrzej Nazaruk – Kulturoznawca. Wieloletni pracownik instytucji kultury (na różnych stanowiskach – od świetlicowego do wicedyrektora Wydziału Kultury Urzędu Wojewódzkiego, odpowiedzialny  za funkcjonowanie instytucji kultury i prywatnej działalności gospodarczej w dziedzinie usług w zakresie kultury, pracownik (projekty) Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Społecznej, NCK, Fundacja Nagroda „Pro Publico Bono” itd.  Lider licznych projektów promocji regionalnej, specjalizujący się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w zakresie organizacji i prowadzenia reintegracji społecznej z wykorzystaniem spółdzielni socjalnych, Centrów Integracji Społecznej a przede wszystkim tworzenia i prowadzenia partnerstw lokalnych na rzecz ekonomii społecznej i zrównoważonego rozwoju regionalnego.

Szkolenie dla animatorów kultury i liderów lokalnych to odpłatna forma warsztatowo szkoleniowa. Zgłoszenie na kurs powinno zawierać informacje osobowe osoby zgłaszającej się (imię, nazwisko, dodatkowo mail oraz tel. do kontaktu) Kurs jest szkoleniem jak najzupełniej otwartym tzn. zatrudnienie, zatrudnienie w ramach instytucji osoby biorącej udział w szkoleniu nie jest wymagane. Uczestnikami kursu może być osoba prywatna, grupa osób prywatnych, jak również osoba zatrudniona w instytucji publicznej, w firmie prywatnej itp. W kursie udział wziąć mogą tak osoby z powiatu wadowickiego jak i z poza jego terytorium. W ramach powyższego kursu nie jest konieczne ukończenie 18 roku życia. W kursie uczestniczyć może także młodzież zainteresowana tematem; tematami, które zostaną poruszone w ramach kursu. Sala Kinowa zlokalizowana w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, w której odbędzie się szkolenie, jest pomieszczeniem klimatyzowanym, wyposażonym w profesjonalne nagłośnienie.

Wyłącznym organizatorem szkolenia "Obywatel - Podmiotem naszych działań. Fabryka Projektów”. jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Udział w szkoleniu będzie skutecznym wstępem do dalszych organizowanych przez CKiW kursów do czego zachęcamy.

Opłata za kurs to: 80 zł brutto/osobę (w opłatę wliczony jest bufet kawowy i lunch)

Płatności za szkolenie dokonywać można również drogą internetową.
Nr konta Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie:
ABS Bank Spółdzielczy 11 8110 0000 2001 0012 3350 0001
Tytułem: Szkolenie "Obywatel - Podmiotem naszych działań”


Informacje i zapisy:

Miejski Dom Kultury
w Andrychowie
Telefon: 33 875 31 05
ul. Szewska 7
34-120 Andrychów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Kultury i Wypoczynku
w Andrychowie
Telefon : 33 875 26 28
ul. Starowiejska 22b
34-120 Andrychów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kliknij - pobierz formularz zgłoszeniowy


Bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.