Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Kolejny wielki sukces dziewcząt z Grupy Teatralnej JAKA? z Domu Kultury w Targanicach – placówki Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie! W dniach 16-17 maja 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywały się XXII Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor Sprawił..." W pierwszym dniu przesłuchań Jury w składzie: Danuta Sendecka (muzyk, wokalistka, pedagog), Justyna Motylska (wokalistka, pedagog), Mirosław Baka (aktor) po wysłuchaniu  uczestników przybyłych do Oświęcimia z różnych stron Polski postanowiło przyznać najważniejsze nagrody w kategorii poezji śpiewanej właśnie podopiecznym CKiW w Andrychowie.

I nagroda – Amor: Aldona Zawada

III nagroda: Justyna Gajczak
 
Amor Publiczności: Aldona Zawada
W Konkursie wzięły udział również: nagrodzone w ostatnim Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Marta Oczkowska, Anna Kolber i Iwona Wróbel.

W drugim dniu przesłuchań, Jury w składzie: Monika Jakowczuk (aktorka, pedagog, logopeda), Ana Nowicka (aktorka, reżyser), Mirosław Baka (aktor) przyznało wyróżnienie w kategorii recytacja - Marcie Oczkowskiej.

Dziewczyny są na stałe związane z „targanickim muzycznym maglem” i pracują pod kierunkiem instruktorów: Kingi Piesko i Dariusza Wilka.