Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

13. lipca 2014 r. (niedziela) Centrum Kultrury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza na "MELODIE Z PODWÓREK – ZLOT KAPEL PODWÓRKOWYCH" pod Honorowym Patronatem Burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka. Szczegółowy program imprezy w czytaj więcej.

W programie:

- GRAJĄCA "CIUCHCIA" godz. 11.00 - Ciuchcia z grającymi Kapelami będzie podróżować trasą: osiedle Lenartowicza, Metalowców, Żwirki i Wigury, następnie wsie: Sułkowice, Targanice i Kocierz.

- BIESIADA W MDK godz. 18.00-22.00

Cena biletu: 15 zł

Informacje MDK, ul. Szewska 7, tel. 33 875 31 05.
 
Zlot Kapel Podwórkowych jest skierowany do twórców nieprofesjonalnych. Kapele będą miały możliwość zaprezentowania się na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie oraz w innych miejscach na terenie miasta. Podczas prezentacji KAPEL będzie można usłyszeć zróżnicowany repertuar, składający się zarówno z dawnych tekstów i melodii folkloru miejskiego, jak również aktualnych, tworzonych na bieżąco przez ludzi żyjących życiem swoich miast oraz problemami dnia codziennego.
Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Andrychów.

W organizowanym przedsięwzięciu wezmą udział Kapele z: Przeworska, Rzeszowa, Myszkowa, Częstochowy, Szczebrzeszyna oraz Andrychowa.

 

Imprezie towarzyszyć będzie wystawa "MOJE KOLBERGOWO" – ekspozycja rękodzieła gospodyń ze Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Andrychowie, prac wykonanych podczas warsztatów plastycznych dla dzieci oraz warsztatów rękodzieła przeprowadzonych dla mieszkańców Andrychowa w czasie tegorocznego Festiwalu Plackorzy.

 

KOLBERGOWO – projekt przygotowany z okazji 200. rocznicy urodzin Oskara Kolberga – wybitnego etnografa, folklorysty i muzyka.