Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie ogłasza konkurs na nazwę butiku artystycznego przy ul. Rynek 14 w Andrychowie. Na Państwa propozycje czekamy do 13 sierpnia 2014 r. Propozycje nazwy należy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zaznaczając w tytule: "Konkurs na nazwę butiku artystycznego" w terminie do 13.08.2014 r.  Szczegóły w czytaj więcej!

Zasady konkursu:

1. Celem konkursu jest wybór nazwy dla butiku artystycznego Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie przy ul. Rynek 14 w Andrychowie.

2. Nazwa może mieć brzmienie polskie lub obcojęzyczne.

3. Znak towarowy nie może być zarejestrowany ani podobny do znaku już zarejestrowanego w Polsce jak i w Unii Europejskiej w klasie 32 wykazu towarów. Znaki można sprawdzić na stronie internetowej www.uprp.pl

4. Uczestnicy konkursu mogą przesyłać tylko propozycje nazwy.

5. Propozycje nazwy należy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zaznaczając w tytule: "Konkurs na nazwę butiku artystycznego" w terminie do 13.08.2014 r. Przyjmowane będą tylko te maile, które zawierać będą pełne dane osobowe uczestnika konkursu (imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu) oraz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych”.

Więcej informacji na www.archiwum.kultura.andrychow.eu

6. Wyboru nazwy dokona Komisja konkursowa. Firma zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszystkich przysłanych propozycji, jeśli nie uzyskają one akceptacji Komisji konkursowej.

7. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.archiwum.kultura.andrychow.eu.

Ogłoszenie wyników nastąpi 22.08.2014 r.

8. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu na nazwę butiku artystycznego będzie Niespodzianka.

9. Zwycięzca Konkursu przekazuje prawa autorskie do nazwy Organizatorom konkursu.