Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

13 i 14 sierpnia o godz. 21:00, na Tarasie w Parku Miejskim obok Pałacu Bobrowskich, wyświetlimy na dużym ekranie filmy jednego z najpopularniejszych polskich twórców, obdarzonego wyjątkowym zmysłem obserwacji. 13 - 14 sierpnia 2014 r.  - Spotkania z Mistrzem Absurdu. Filmy Stansiaława Barei. Szczegółowy program w rozwinięciu wiadomości.

13.08.2014r. (środa)

Godz. 21:00 Pokaz filmu: “Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”. ( reż. Stanisław Bareja)

 

14.08.2014r. (czwartek)

Godz. 21:00 Pokaz filmu: “Nie ma róży bez ognia”. ( reż. Stanisław Bareja)

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie oraz Kino Śiwadomego Widza w Andrychowie, zapraszają na darmowe pokazy “pod chmurką” kultowych komedii Stanisława Barei w andrychowskim Parku Miejskim.

13 i 14 sierpnia o godz. 21:00, na Tarasie przy Pałacu Bobrowskich, wyświetlimy na dużym ekranie filmy jednego z najpopularniejszych polskich twórców, obdarzonego wyjątkowym zmysłem obserwacji.

Plenerowe projekcje,  to wspaniała okazja do spotkania z polskim kinem w gronie przyjaciół. 

W niezapomnianych kreacjach aktorskich zobaczymy  m. in. Jacka Fedorowicza, Jerzego Dobrowolskiego, Halinę Kowalską, Stanisława Tyma, Krzysztofa Kowalewskiego czy Bronisława Pawlika. Akcja filmów rozgrywa się w prozaicznej i absurdalnej polskiej rzeczywistości lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Podczas dwóch seansów wyświetlimy filmy  „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” (1978r.) oraz „Nie ma róży bez ognia” (1974r.).

Serdecznie zapraszamy.