Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

 

Warszaty poprowadzą: Jacek Dzwonowski i Piotr Chlipalski

Jacek Dzwonowski – multiinstrumentalista (skrzypce, altówka, gitary, gitara basowa, sitar, instrumenty klawiszowe), kompozytor, realizator i producent nagrań. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (specjalność – skrzypce). Jako muzyk współpracuje m.in. ze Stanisławem Soyką i Joanną Kondrat. Kompozytor muzyki filmowej i teatralnej (m. in. Teatr Zagłębia w Sosnowcu; Teatr ITP, Lublin; Teatr „FETA”, Gdańsk; Teatr „A”, Gliwice)  członek kwartetu smyczkowego Altra Volta, zespołów The Plodders i Zapłoty.

Piotr Chlipalski – w latach 2000-2009 aktor, tancerz, a od 2005 menadżer i kierownik produkcji Teatru „A”. Od 2009 m. in. niezależny producent i reżyser spektakli ulicznych (w tym czasie: „Garkotłuki” Teatr FETA, Gdańsk, monodram „O Tym Jak To Święty Florjan Kraków Od Spalenia Uratował”, widowiska „Szychta” i ”Fajrant” dla Industriady 2013 oraz „Piwowar” dla Tyskiego Browarium).  Od 2007 pomysłodawca, organizator i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy”, Współzałożyciel „Open Street a.i.s.b.l.” z  siedzibą w Brukseli.

albo po prostu razem-razem:

„Scena c” z początkiem tego wieku była miejscem. Sceną domową, gdzie zaprzyjaźnieni artyści prezentowali sobie nawzajem swoje, często prapremierowe, pomysły. Piotr Chlipalski tworzył wtedy pod egidą Teatru „A”, a po pokojowym z teatrem rozstaniu, z braku lepszego pomysłu na nazwę, „scenę c” uczynił wędrowną, zapraszając do współpracy kompozytora i multiinstrumentalistę – Jacka Dzwonowskiego. Wspólnie pod egidą Teatru „A”, a w ostatnich latach gdańskiego Teatru „Feta” i „sceny c” występowali na zaproszenie festiwali teatralnych i teatru ulicznego w 13 krajach.