Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

WARSZATY KULINARNE DLA DZIECI I RODZICÓW BAJKOLANDIA 01.06.2014

„SMAKOTKI, PYCHOTKI”

W ramach warsztatów dzieci wraz z rodzicami będą przygotowywać zdrową żywność. Uczestnicy w sposób praktyczny poprzez zabawę poznają, że zdrowe nie musi być nudne. Na koniec zajęć jest czas na konsumpcję przygotowanych potraw. Dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Oferujemy następujące warsztaty dla dzieci i rodziców:

Stolik nr 1. "Skomponuj swój zdrowy sok”

  • Przy tym stoliku dzieci wraz z rodzicami za pomocą sokowirówki będą mogły skomponować swój własny zdrowy pyszny sok z wielu warzyw i owoców bez dodatku cukru.

Stolik nr 2. "Fantazyjne kanapki"

  • Przy tym stoliku dzieci wraz z rodzicami będą mogli za pomocą różnorodnych past śniadaniowych takich jak: pasta ze słonecznika, pasta z avocado, pasta z brokułu i fety, pasta z tuńczyka oraz różnorodnych warzyw oraz ziół  wykonać wesołe i zdrowe kanapki.

Stolik nr 3. "Zdrowe słodycze"

  • Przy tym stoliku dzieci wraz z rodzicami będą robić słodkie i pożywne słodycze, które są zdrowe. Z kaszy jaglanej, kokosu, miodu, bananów i innych produktów stworzą setki okrągłych i słodkich kuleczek. Z daktyli i orzechów i suszonych owoców będziemy toczyć rureczki.

Warsztaty prowadzi Michał Żydek