Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Uwaga! Informujemy, że z okazji Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca 2014 roku, odbędzie się organizowana przez CKiW w Andrychowie "Bajkolandia". W związku z tym, iż w przestrzeni parku miejskiego będą przeprowadzane zabawy z dziećmi w sektorach warsztatowych wjazd na ul. Rynek od strony ul. Krakowskiej będzie zamknięty. Nieczynny będzie również parking przy Urzędzie Miejskim od strony Urzędu Stanu Cywilnego. Bardzo przepraszamy za te niedogodności.

„Mały świat – wielkie marzenia. Kraina Radosnej Zabawy” - Bajkolandia 2014

Podczas Bajkolandii zapraszamy na spotkanie z gwiazdą, czyli koncert Zespołu Nie wiem Kto? z gościnnym występem Kasi Stankiewicz – plac przed Pałacem Bobrowskich - od strony ulicy Krakowskiej

W programie znajdziecie projekcje bajek w Kinie Studyjnym – MDK Andrychów, spektakle - „Raz, dwa, trzy znikasz ty. Za szafą...” W wykonaniu Teatru Ruchu Mini Forma z CKiW Andrychów – scena MDK Andrychów, bajkę dla dzieci, pt. „Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu” w wykonaniu A3Teatr. Będzie również spotkanie z gwiazdą - koncert Kasi Stankiewicz z zespołem "Nie Wiem Kto?"

Tradycyjnie jak co roku wybierzemy Króla i Królową Bajkolandii - Zobacz Regulamin - Zabawa rozpocznie się po przekazaniu dzieciom kluczy do miasta Bajkolandia przez Burmistrza Andrychowa.

Park Miejski podzielony będzie na sektory w których przeprowadzone będą warsztaty cyrkowe! Będzie żonglerka, monocyklarstwo, slackline, bocking, szczudlarstwo klasyczne, malowanie twarzy, balonowe zwierzaki, bańki mydlane. Będą też zabawy z chustą lub twisterem.

Oprócz sektora cyrkowego będą również sektory rękodzieła (ceramiczny, plastyczny, techniczno-plastyczny) oraz sektor muzyki i magicznych instrumentów, sektor poduszkowy dla najmłodszych, sektor fantazyjnych fryzur, sektor dmuchańców, sektor dla dorosłych „pychotki, smakotki” (warsztaty kulinarne).

W czasie Bajkolandii zorganizowany zostanie Przegląd Piosenki Dziecięcej - „Spotkanie z piosenką – tęczowe marzenia" Regulamin | Karta zgłoszeń

Konferansjerkę prowadzi Grzegorz Stanienda, muzyk wiolonczelista, animator dziecięcy.

W razie deszczu impreza przeniesiona do MDK Andrychów.

Koordynator imprezy Bajkolandia: Aneta Stuglik 530 474 008

 

Istnieje możliwość wykupu powierzchni handlowej podczas Bajkolandii.

Kliknij:

 

https://www.facebook.com/BajkolandiaAndrychow