Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Oferujemy wynajem sali na wyłączność czy organizację seansów filmowych dla grup pracowniczych. Jest to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych, szkoleń, kursów i spotkań.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do urodzinowej krainy Kina Studyjnego w MDK w Andrychowie! Jego magia sprawi, że dla każdego dziecka urodziny staną się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą. To tu na Wasze pociechy czeka mnóstwo atrakcji, zabaw tanecznych i konkursów prowadzonych przez animatorów (ustalenia indywidualne).

 

Czytaj więcej...

Kino Studyjne we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm – na zaproszenie Stowarzyszenia „Otwórzmy drzwi na świat” – zapraszają młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im seanse kinowe. Zapraszamy także innych widzów, którzy z powodu swoich trudności z odbiorem otaczającego świata, chcieliby skorzystać z takich dostosowanych spektakli. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu przez dłuższy czas lub są wrażliwi wzrokowo.

Fundacja Pomoc Autyzm wspiera kina lokalne w rozwijaniu oferty seansów przyjaznych osobom ze spektrum autyzmu.

Czytaj więcej...