Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

14 kwietnia WDK w Sułkowicach-Łegu zgromadził tłumy. Wszystko za sprawą twórczych dzieci.

Licznie przybyłych gości powitała „Ballada o próżności” w wykonaniu Wiktorii Fujawy oraz występ młodych perkusistów pod przewodnictwem Jerzego Górki. Podziękowania złożono instruktorom, którzy cały rok dbają o rozwój artystycznych dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia.

Są to m.in.:
Kinga Baran – instruktor zajęć tanecznych;
Kinga Piesko – instruktor zajęć wokalno-aktorskich;
Katarzyna Mikurda – instruktor zajęć teatralnych;
Magdalena Zacher – instruktor Zumby;
Jerzy Górka – instruktor zajęć perkusyjnych;
Jarosław Szklarczyk – instruktor nauki gry na gitarze.
Wyrazy szacunku i uznania otrzymali również nieobecni: Lucyna Migdałek, Teresa Stanek i Sylwia Guzdek.


Kolejno nadszedł czas na liczne prezentacje artystyczne. Na scenie wystąpili: grupa taneczna Dancing Kids, grupa wokalno-aktorska (RE)KREACJA, pianiści, grupa teatralna TAKIE-TAM, energetyczna grupa miłośników Zumby, grupa taneczna FREE STYLE oraz gitarzyści z kultowym utworem „Wehikuł czasu”.

Wydarzenie miało na celu prezentację dorobku kulturalnego dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia stałe do WDK w Sułkowicach-Łęgu w roku kulturalnym 2017/2018. Upominkami wyróżniono osoby, które miały największą frekwencję.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa fotografii z wycieczek organizowanych przez placówki wiejskie CKiW w ramach Akcji Ferie 2018 pod hasłem „Wszędzie dobrze, ale z nami najlepiej”. Wystawa czynna w godzinach otwarcia placówki do 30 kwietnia. Mogliśmy również podziwiać galerię obrazów pt. „Bliżej natury” autorstwa Grażyny Szefer-Furczyk.  O kwiatową oprawę wydarzenia zadbała Kwiaciarnia „EWA”, która swoimi kompozycjami nadała wydarzeniu wiosenny klimat. Popołudnie z Domem Kultury z pewnością należało do udanych i przyjemnych. Gratulujemy wszystkim małym artystom i ich opiekunom.