Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

W Miejskim Domu Kultury realizowane były warsztaty w ramach projektu Bliżej Teatru. - Zajęcia mają charakter interdyscyplinarny – mówi Dariusz Skibiński z A3Teatr, współorganizator wydarzenia. – Były ćwiczenia z pantomimy, były warsztaty taneczne i emisji głosu. Nie nauczymy młodych ludzi w ciągu tych kilku dni ferii aktorstwa. Możemy im tylko zasugerować pewne rzeczy, pokazać w którą stronę pójść, pomóc odnaleźć materiały do nauki i samodoskonalenia.

Program projektu kierowany jest do młodzieży w wieku od 12 roku życia. Zwieńczeniem projektu będzie realizacja przez młodzież pokazu koordynowanego przez aktorów prowadzących powyższe warsztaty. „Minispektakl” zaprezentowany zostanie 9 lutego 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie oraz – prawdopodobnie – podczas najbliższego Festiwalu Teatralnego Wiosna w Teatrze 2014 w Andrychowie.

Poniżej zapraszamy na galerię fotografii wykonanych podczas zajęć